tel.: 18 33 14 320; kom: 602 659 911; kom.: 664 188 946 (nowy numer)

 

Ośrodek na Śnieżnicy posiada 6 budynków, w tym 4 budynki hotelowe, gdzie mamy 150 miejsc noclegowych. Oprócz nich jest drewniany kościółek, a poniżej domek ks. kapelana. Dysponujemy również polem namiotowym. Można wynająć sam pokój, z pełnym lub niepełnym wyżywieniem (można zamawiać w dolnym zestawieniu samo śniadanie, obiad, kolację lub obiadokolację).

Zapraszamy organizatorów koloni letnich i zimowych, wychowawców z klasami na zielone i białe szkoły. Można u nas zorganizować szkolenia weekendowe lub warsztaty dla pracowników firm, konferencje jedno- lub kilkudniowe, wieczorki przy grillu, ogniska klasowe lub firmowe. Można przyjechać z rodziną lub znajomymi, aby wypocząć od codziennego zgiełku życia bądź ciężkiej pracy. U nas można znaleźć spokój i cisze, przyjazną atmosferę oraz smaczne jedzenie.

Szkoły zachęcamy na szkolenia dla nauczycieli, na jedno- lub kilkudniowe wycieczki, można skorzystać z noclegu i wyżywienia, miejsca na ognisko, pięknych szlaków turystycznych, możemy zorganizować dla dzieci warsztaty tematyczne w porozumieniu z Marką Zagórzańskie Dziedziny.

Zachęcamy do organizowania imprez rodzinnych: urodziny, jubileusze małżeńskie, zjazdy rodzinne, chrzciny, komunie, imprezy okolicznościowe. Mamy do dyspozycji własną kaplicę dlatego możliwe jest zamówienie u ks. Kapelana Mszy św. z tych okazji. Istnieje możliwość zawierania sakramentu małżeństwa w naszej pięknej górskiej kaplicy, z oprawą góralską i przyjęciem weselnym. Dla gości weselnych mamy do dyspozycji noclegi. 

Zapraszamy kapłanów na rekolekcje dla grup parafialnych, weekendy z młodzieżą bierzmowaną, ogniska dla dzieci komunijnych, wyjazdy wakacyjne. Dla grup zorganizowanych mamy promocyjne ceny. Grupy przyjeżdżające z kapłanem mają do dyspozycji góralską kaplicę. 

Dla gości mamy: boisko do piłki nożnej i drugie do piłki siatkowej, plac do koszykówki, kącik zabaw dla dzieci wewnątrz budynku oraz na zewnątrz piaskownica i zjeżdżalnia, szałas grillowy w lesie, altanę, przestrzeń na grę w paletki, ringo i nne zabawy na świeżym powietrzu, miejsce na pogodne wieczorki, miejsce na ognisko, w każdym budynku sala na spotkania (rzutnik i ekran) oraz wokół  mase różnych leśnych ścieżek i szlaków. Dla amatorów zbierania grzybów bądź leśnych owoców do dyspozycji są ogromne tereny leśne. W pobliżu występują: poziomki, czarne jagody (borówki), maliny, jeżyny oraz grzyby.

W pobliżu ośrodka (15 min) znajduję się wyciąg krzesełkowy Kasina Ski, który kursuje latem i zimą. W lecie można skorzystać z rowerowych tras zjazdowych w bike parku, który znajdują się pod wyciągiem lub zjechać krzesełkiem na dół wprost na zabytkową stację kolejową Kasina Wielka. W zimie można cieszyć się białym puchem zarówno dla amatorów nart zjazdowych, jak i skiturów oraz nart biegowych. Wokół Śnieżnicy jest wiele tras do uprawiania narciarstwa biegowego, jak również wokół niedalekiej Mogielicy - najwyższego szczyty Beskidu Wyspowego. Niedawno na górnej stacji wyciągu otwarto muzeum  motorowerów Moped Retro z bardzo ciekawą kolekcją. 

Zapraszamy grupy wędrujące po Beskidzie Wyspowym do skorzystania z pola namiotowego lub noclegu w pokoju, obok naszego ośrodka przebiega Główny Szlak Beskidzki. Na szczycie Śnieżnicy przecinają się szlaki wiodące w kierunku Ćwilina, Mogielicy, Lubogoszczy, Lubomira oraz wielu innych pięknych miejsc. Można skorzystać z samego posiłku, dla większych grup prosimy o wcześniejsze zgłoszenie.

W naszym ośrodku jest możliwość uczestniczenia w codziennej Mszy świętej i skorzystania z posługi spowiedniczej ks. kapelana, w niedzielę 15 minut przed Mszą świętą, a w tygodniu po wcześniejszym umówieniu (tel.+48 664 188 946). Można także odprawić prywatne rekolekcje, a także skorzystać z oferty rekolekcji prowadzonych przez ośrodek, które są ogłaszane na bieżący rok kalendarzowy.  

  
Serdecznie zapraszamy!

Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp